Top
Facebook Sayfamız Twitter da Takip Edin
Ulusal Kriminal Broşür

== UKB Broşür == Unutmadan bilgisayarınıza indirin. İhtiyacınız olacak...Sn.CUMHURBAŞKANI’nın da bilgisine sunulan UKB raporundan sonra, POLİS ÖZEL HAREKAT DAİRE BAŞKANI Behçet OKTAY’ın ölümünün intihar ‘ola-maya-cağı’ şeklindeki ULUSAL KRİMİNAL BÜRO raporu sonrasında, CİNAYET olduğu itirafları gelmeye başlamış.


Sn.CUMHURBAŞKANI’nın da bilgisine sunulan UKB raporundan sonra, POLİS ÖZEL HAREKAT DAİRE BAŞKANI Behçet OKTAY’ın ölümünün intihar ‘ola-maya-cağı’ şeklindeki ULUSAL KRİMİNAL BÜRO raporu sonrasında, CİNAYET olduğu itirafları gelmeye başlamış.

Sn.CUMHURBAŞKANI'nın bilgisine ve Genel Sekreteri Sn Fahri Kasırga'nın da incelemesine, ULUSAL KRİMİNAL BÜRO'nun bu konudaki KRİMİNAL DEŞİFRESİ, 50 şüpheli maddi delil ile bir yıl önce sunulmuştu.

Behçet OktayKarlı bir kış gecesi Ankara'nın ıssız bir yerinde başından vurulmuş bulunan POLİS ÖZEL HAREKAT DAİRE BAŞKANI merhum ŞEHİD Behçet OKTAY için yargılama sonucu intihar denmişti.
ULUSAL KRİMİNAL BÜRO ise aynı fikirde değildi. Bir ay süren çalışmayla üç uzmanın hazırladığı raporda 50 civarı maddi delil ile şüphe yakalamış ve bunu Raporlamıştı. Rapor Cumhurbaşkanı'nın da bilgisine sunulmuştu. Şimdi adli işlem yeniden görülüyor ve Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesine İtiraflar gelmeye başlamış.

http://odatv.com/cemaatin-3-bin-kisilik-fuhus-ordusu-var.-o...pu-imami-ise...-1101171200.html

http://www.milliyet.com.tr/-o-silahla-yasamina-son-veremez--gundem-2295593/