Top
Facebook Sayfamız Twitter da Takip Edin
Ulusal Kriminal Broşür

== UKB Broşür == Unutmadan bilgisayarınıza indirin. İhtiyacınız olacak...

SES VE VİDEO GÖRÜNTÜ ÇÖZÜMLERİ

GÖRÜNTÜ ve VİDEO KAMERA kayıtları ile SES ANALİZLERİ ve AİDİYETLERİ konuları da

ULUSAL KRİMİNAL BÜRO'nun , Avrupa çapında Tanınan ve bilinen uzmanlık konularındandır.


Kamera ve video kayıtlarında trafik kazaları, cinayet, gasp, cinsel taciz gibi iyi görülemeyen ve net olmayan görüntülerin temizlenerek, geliştirilerek şüphelinin ve suçun iddia makamı, yargı veya savunma avukatı tarafından rahatlıkla anlaşılacak şekilde deşifresi BÜRO'da yapılmaktadır.


Temiz ve açılmış görüntüler hazırlanacak olan deşifre videosunda hareketli olarak zoomlu ve mercekli olarak tekrarlanmış ve yavaşlatılmış halleriyle yargıya mutlaka kanaat verecek hale getirilebilmektedir.Bu deşifre videosu ayrıca hareketli videodaki görüntülerin tamamının sıralı olarak basılması suretiyle rapora geçirilmekte ve yargıya hem hareketli deşifre videosu hem de deşifrenin basılmış hali sunulmaktadır.

...Bir Suçun işlendiği ve Olayın kaydedildiği VİDEO KAMERA GÖRÜNTÜLERİ veya Komplo amaçlı GİZLİ veya açık  SES KAYITLARI'nın bir şekilde Mahkeme veya C.Başsavcılığı Kasasından çıkartılmasında sakıncalı olan bir durum söz konusu olduğu durumlarda;


ULUSAL KRİMİNAL BÜRO uzmanları Video kamera // Ses Analizi // Dijital Suç Analizi  // Adli Belge analizi ve daha başka sistemlerle donatılmış

TAM DONANIMLI ARAÇLARLA veya SEYYAR KARAKOL EKİPMANLARIYLA, Mahkemelerin veya C.Başsavcılıklarının olduğu şehirlere gidebilmekte, gereken Adli Analiz çalışmalarını mahalinde yapılabilmektedirler.


ULUSAL KRİMİNAL BÜRO gerektiğinde Yabancı ülkelere de gidebilmekte ve mahalinde teknik çalışma yapabilmektedir,

BÜRO'nun böyle bir ihtiyaç durumunda bütün ülkeler için hiçbir şeklide vizeye ihtiyacı bulunmadan dünyanın her ülkesine ilk 2 saat içinde çıkış yapabilecek çok özel bir konumu  ve imkanları mevcuttur.


Ses konusunda yapılan çalışmalarda bir tehdite konu olan anlaşılamayan veya gürültülü bir ortamda kaydedilen seslerin temizlenerek yargıya kesin kanaat verecek şekilde tehditin ortaya çıkartılıp şekilde deşifresi mümkün olmaktadır.


Şantaj amaçlı hazırlanan bazı ses kayıtlarında kelimelerin ve hecelerin yer değiştirerek veya aradan bazı kelime ve hecelerin çıkartılarak anlam değişikliğine uğratılması gibi kötü amaçlı eylemler BÜRO tarafından çözülmektedir.


Ses konusunda  dikkat çeken bir husus da,

Silahlı bir olayda bir olay yerinde kaç el silah atıldığı, hangi merminin hangi silahtan atıldığı, hangi sesin hangi silaha ait olacağı, olay yerinde polisin kaç adet kovan bulması gerektiği, silah atımları arasıda kaç saniye veya kaç salise  zaman olduğu, çatışma esnasında uzaktan olay yerine doğru başkası veya başkaları tarafından atış yapılıp yapılmadığı, olaya karışan şahısların hangisinin silahlı hangisinin silahsız olduğu vs. gibi konular ULUSAL KRİMİNAL BÜRO' nun 1. Derecede uzmanlık alanına giren hususlardandır.

FACEBOOK SAYFAMIZI ZİYARET ETMEYİ UNUTMAYIN
GELECEKTE DE ANİDEN Bİ İHTİYAÇ DUYULABİLECEĞİNİ GÖZ ÖNÜNE ALARAK
AŞAĞIDAKİ BROŞÜRÜ BİLGİSAYARINIZA VE CEP TELEFONUNUZA İNDİRİP SAKLAYIN.
ULUSAL KRİMİNAL BROŞÜRÜ İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN